Мар’яна

Мило ,як завжди супер,дужеее гарно пахне. Гарно упаковане. Дякую за швидку доставку.

Олена

Улюблена натуральна продукція. Аромати неймовірні! Скраби – найкращі, які доводилось будь-коли пробувати. Після скрабу таке враження, що не тільки помився, але й намастився зволожуючим лосьоном, шкіра настільки м’якенька та ніжна. Мило гарно милиться, піниться, не пересушує шкіру, дітки його обожнюють. Масло ши – незамінна штучка в порятунку шкіри від подразнень, порізів, пересушування. Багато років користуємось Вашою продукцією і всім рекомендуємо!

Анна

Отримала чергову посилочку! Дуже сподобалась серія “Афродізіак”. Круто виглядає ручне мило, особливо лотос. На подарунки гарно підібране масажне мило. Мої клієнти в захваті від скрабів, бомбочок, масла виноградної кісточки. Велике дякую, особливо за невеличкий приємний презентик!

Людмила

Дуже якісна класна продукція.

Татьяна

Уже много лет пользуемся всей семьей вашей продукцией. Мыло-просто бомба, скрабы на высоте!!! Спасибо вам большое за качественную, натуральную продукцию!!!

Юлія

Замовлення роблю вдруге. Перша посилка прийшла дуже швидко. В понеділок проплатила, а в четвер, вже насолоджувалися подарунками.

Елена

Приветливый персонал, отличная продукция, быстрый ответ по наличию, отправка в день оплаты. Рекомендую магазин и их продукцию!

Лилия

С Шелси работаю более 3х лет, всегда всё чётко, качественно, быстро. Очень довольна продукцией, так как она вся из натуральных компонентов.

Валентина

Дякую за співпрацю, продукція на висоті. Рекомендую клієнтам, та знайомим. Бажаю Вам надалі розвиватися!!!

Лариса

Работаю с шелси 4 года.очень довольна,а покупатели ещё больше.качество товара отличное,цены доступные.лично для меня,шелси лучший поставщик

arr
0
YOUR CART
  • No products in the cart.